#

Labāks
Dārza instrumenti

Dārzā pats galvenais ir kvalitatīvi un uzticami instrumenti, kas palīdzēs, lai jums ir skaists dārzs.

#

Instrumenti dārza

#
Zāliena Aerators Zaļa
€ 43,41

Ar šo zīmolu 5 tapas aerators, jūs varēsiet efektīvi pavadīt savu mauriņu. Zālienu cauruļveida tērauda konstrukcija ar segumu, pulverkrāsošana un dobas tapas.

#
Zaļā dārza cirvis
€ 14,99

Rokturis izgatavots no speciāla izturīga materiāla, kas tiek pastiprināta ar stikla šķiedras. Produkts tika rūpīgi pārbaudīti, lai būtu atbilstoša prasībām un standartiem.

#
Dārza urbis 20cm
€ 39,99

Aku urbšana, uzstādīšana pīlāriem. Augstums: 106 skatīt urbja Diametrs: 20 cm. Roktura garums: 90 skatiet roktura Materiāls: tērauds.

#
Dārza šķēres
€ 51,99

Dārza grieznes ar spēka pārnesumu mehānismu ir piemērotas jebkuriem griešanas darbiem dārzā, griež zarus līdz 50 mm diametrā.

#
Dārza kaste, lai glabātu
€ 66,99

Šis stilīgais kaste, lai glabātu palīdzēs atbrīvot vietu savā mājā. Kastē, jūs varat viegli sakārtot un uzglabāt spilveni, segas, rotaļlietas un citas lietas.

#
Dārza zāģis
€ 28,49

Pilnīgi ievelkams un aprīkots ar ērtu jostas spraudni zāģis ir drošs un ērti lietojams. Gudri izveidotais dubultais zobojums sniedz efektīvu un ātru rezultātu.

#
Zālienu pret nezālēm
€ 31,50

Paldies, augsne saglabā pietiekamu mitrumu un siltumu, kas veicina ātrāku augu augšanu. Nodarīts likvidē nezāles, lai augi, lai saglabātu varētu.

#
Dārza valkas lāpsta
€ 68,00

Gāšanas lāpstiņa, Gāšanas lāpstiņa. Platums: 86 mm Garums: 1150 mm Svars: 2867 gada, efektīvas un drošas uztveršanas koksnē.

#
Universāla dārza grieznes,
€ 15,49

Universālas dārza šķēres. Piemērotas dažādiem griešanas darbiem, piemēram, tērauda, plastmasas vai uz dārzu. Oglekļa tērauda asmens.

#

Nedaudz vairāk par
dārza instrumenti

Visu esošo dārza instrumenti nosacīti var iedalīt divās grupās: rokas darbarīki, dārza tehnika (motorzāģi, zāles pļāvēji, trimmeri, u.tml) Dārza instrumenti mērķis ir atvieglot darbu cilvēkam – atbalstīt tiktāl, cik tas ir iespējams. Viņš ir ergonomisks, viegls, vienkārša ekspluatācijā un ir maksimāli droša.

Pašlaik sortimentu, rokas instrumenti darbam dārzā tiešām ir milzīgs. Tas attiecas arī ierīces, kas paredzētas, lai veiktu visdažādākos uzdevumus, sākot no plānošanas dārza zemes gabalu un beidzot ar matu griezumu, zālāju un ievākt ražu.